1. Співбесіда з вступниками до Вінницького транспортного коледжу (далі - Коледж) проводиться у випадках, передбачених Правилами прийому до Вінницького транспортного коледжу в 2019 році.
2. За результатами співбесіди зараховуються особи:
• яким Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право;
• які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революція
Гідності), та які звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада
2013 року по 30 квітня 2014 року;
• визнані інвалідами війни відповідно до пунктів 11-14 статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
3. Для проведення співбесіди створюють комісію, до роботи у складі якої залучають досвідчених та кваліфікованих педагогічних працівників
коледжу. Допускається, з урахуванням рекомендацій голови приймальної комісії, включати до складу комісій для проведення співбесіди вчителів (викладачів) інших навчальних закладів за місцем їх основної роботи.
4. Співбесіда з вступником проводиться за програмою, яку складають викладачі - члени приймальної комісії та затверджує голова приймальної комісії.
5. Співбесіду з кожним абітурієнтом проводять не менше двох членів комісії з кожної дисципліни.
6. Дату проведення співбесіди вказують у екзаменаційному листі вступника. Вступник зобов’язаний прибути до коледжу не пізніше, ніж за ЗО хв. до початку співбесіди. Вступник, який запізнився на співбесіду з об’єктивних причин, допускається до неї з дозволу голови приймальної комісії.
7. Під час співбесіди екзаменатори відмічають правильність відповіді в аркуші співбесіди, який після закінчення співбесіди підписує екзаменатор та вступник. Члени комісій приймають рішення щодо проходження абітурієнтом співбесіди. Інформацію про результати співбесіди оголошують вступникові в день її проведення.
8. Під час співбесіди вступнику заборонено використовувати підручники, навчальні посібники та інші матеріали. Не дозволяється користуватися мобільним телефоном та іншими фотографічними засобами. У разі порушення цих правил вступника відсторонюють від участі у співбесіді.
9. Особа, яка за результатами співбесіди не рекомендована до зарахування на навчання, має право брати участь у конкурсному відборі на загальних засадах, якщо вона подала до приймальної комісії документи державного зразка, сертифікати УЦОЯО та інші документи, встановлені порядком прийому заяв і документів для вступу до Вінницького транспортного коледжу.
10. До складу комісії для проведення співбесіди не можуть входити особи, діти яких вступають до Вінницького транспортного коледжу у поточному році.