Рекомендовані до зарахування на базі 9-х класів 2020 рік
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1. |
Григориця Ігор Іванович |
473,55 Квота - 1 |
2. |
Терлецький Олександр Миколайович |
498 |
3. |
Андрійчук Олексій Сергійович |
478 |
4. |
Давидюк Назар Олексійович |
475,65 |
5. |
Пилявський Максим Іванович |
470 |
6. |
Пелюх Антон Володимирович |
460 |
7. |
Маік Денис Анатолійович |
458,85 |
8. |
Ткачук Максим Ярославович |
458 |
9. |
Антощук Кирило Васильович |
455 |
10. |
Омельянов Андрій Васильович |
451,5 |
11. |
Чепель Дмитро Сергійович |
451 |
12. |
Деренєвський Дмитро Олегович |
445,2 |
13. |
Козирев Дмитрій Андрійович |
438,9 |
14. |
Коваленко Максим Володимирович |
433 |
15. |
Гуменний Ярослав Володимирович |
425 |
16. |
Кошельник Ілля Сергійович |
423,15 |
17. |
Мірчук Вадим Андрійович |
420 |
18. |
Головенко Ярослав Олександрович |
407 |
19. |
Дубина Владислав Олександрович |
405 |
20. |
Жуковський Олександр Павлович |
404 |
21. |
Павлічук Олександр Юрійович |
399 |
22. |
Страшнюк Михайло Вікторович |
399 |
23. |
Жмурко Максим Олександрович |
367 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 205 Лісове господарство
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1 |
Босенко Денис Вікторович |
552,3 |
2 |
Піддубна Олександра Олександрівна |
507 |
3 |
Брованчук Владислав Віталійович |
481 |
4 |
Мельник Анастасія Василівна |
434 |
5 |
Ткач Олександр Володимирович |
434 |
6 |
Лановенко Наталія Ігорівна |
422,1 |
7 |
Шафранський Іван Олегович |
411,6 |
8 |
Кругляк Олександр Сергійович |
411 |
9 |
Товкач Ростислав Сергійович |
411 |
10 |
Романюк Яна Сергіївна |
401,1 |
11 |
Шевченко Денис Олександрович |
393 |
12 |
Тернецький Станіслав Русланович |
386 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1. |
Цуркан Ростислав Володимирович |
478,8 Квота - 1 |
2. |
Білостенний Дмитро Русланович |
536,55 |
3. |
Остапчук Олександр Сергійович |
532,35 |
4. |
Макарук Олександр Олександрович |
508 |
5. |
Черниш Роман Олександрович |
501,9 |
6. |
Гребінчик Денис Миколайович |
495 |
7. |
Бойчук Ярослав Сергійович |
493,5 |
8. |
Бас Євген Сергійович |
489 |
9. |
Шнек Дмитро Васильович |
475,65 |
10. |
Картавий Вадим Анатолійович |
473 |
11. |
Козак Юрій Михайлович |
463 |
12. |
Загвоздкін Владислав Сергійович |
462 |
13. |
Остапенко Богдан Дмитрович |
453 |
14. |
Добранський Данило Олександрович |
451 |
15. |
Сніцар Владислав Олександрович |
448 |
16. |
Лагін Олександр Сергійович |
445 |
17. |
Гурмач Назарій Володимирович |
440 |
18. |
Поліщук Олександр Євгенович |
437 |
19. |
Скворцов Іван Вікторович |
437 |
20. |
Гудзовський Богдан Олександрович |
436,8 |
21. |
Камінський Ярослав Юрійович |
436,8 |
22. |
Онищук Андрій Олегович |
433 |
23. |
Кудирко Назарій Валерійович |
426 |
24. |
Ярмоленко Кирило Анатолійович |
425,25 |
25. |
Ящун Микола Андрійович |
423 |
26. |
Терех Володимир Іванович |
420 |
27. |
Кононено Максим Геннадійович |
413 |
28. |
Мельник Дмитро Вадимович |
410 |
29. |
Гамулінський Денис Яникович |
385 |
30. |
Анепський Ілля Вадимович |
351 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 275.02 Транспортні технології
(на залізничному транспорті)
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1. |
Мельник Богдан Юрійович |
527,1 |
2. |
Тимошенко Діана Сергіївна |
527 |
3. |
Андрощук Вікторія Юріївна |
511,35 |
4. |
Богатчук Юлія Василівна |
507,15 |
5. |
Денісова Юлія Володимирівна |
506,1 |
6. |
Цимбалюк Вікторія Юріївна |
504 |
7. |
Сковородецька Марина Леонідівна |
503 |
8. |
Євпак Антон Сергійович |
502 |
9. |
Клімішин Владислав Володимирович |
500,85 |
10. |
Рибалка Олена Василівна |
498,75 |
11. |
Ксенофонтова Марина Анатоліївна |
496,65 |
12. |
Русавська Вікторія Олегівна |
490 |
13. |
Калайда Володимир Євгенійович |
485 |
14. |
Дембіцька Юлія Іванівна |
481,95 |
15. |
Отвіновська Ольга Дмитрівна |
478,8 |
16. |
Кухніцька Наталія Олександрівна |
466,2 |
17. |
Мельник Вадим Олексійович |
456,75 |
18. |
Ільницька Анастасія Вікторівна |
452 |
19. |
Каліта Аліна Артемівна |
452 |
20. |
Денисюк Марина Іванівна |
438,9 |
21. |
Грущенко Сергій Віталійович |
438 |
22. |
Паламар Іван Миколайович |
437 |
23. |
Деркач Надія Іванівна |
430 |
24. |
Ковальчук Вадим Олександрович |
428 |
25. |
Мельник Андрій Олексійович |
426 |
26. |
Заграбчук Богдан Юрійович |
425 |
27. |
Миколюк Артем Олександрович |
425 |
28. |
Петрова Вікторія Олександрівна |
425 |
29. |
Тарасенко Максим Сергійович |
416 |
30. |
Дімнич Богдан Вікторович |
412 |
31. |
Базяка Богдан Олегович |
403 |
32. |
Якимчук Ярослав Русланович |
371 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 261 Пожежна безпека
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1. |
Цяпа Роман Євгенович |
563,85 |
2. |
Гончар Іван Володимирович |
559,65 |
3. |
Рибалко Кіріл Володимирович |
555,45 |
4. |
Брич Ярослав Ярославович |
539,7 |
5. |
Зем´янський Іван Іванович |
539,7 |
6. |
Пасічник Артем Іванович |
538 |
7. |
Байдачний Степан Сергійович |
535,5 |
8. |
Марко Олександр Іванович |
534,45 |
9. |
Садовський Павло Олегович |
534 |
10. |
Поліщук Вадим Ігорович |
532 |
11. |
Гайдамашко Богдан Вікторович |
531 |
12. |
Кубай Ростислав Олександрович |
531 |
13. |
Надрага Олег Віталійович |
529 |
14. |
Феклістов Іван Іванович |
528,15 |
15. |
Попроцька Надія Володимирівна |
518,7 |
16. |
Варениця Ілля Ігорович |
516,6 |
17. |
Паршивлюк Максим Олександрович |
514 |
18. |
Прушинська Ульяна Олегівна |
511,35 |
19. |
Олесюк Ілона Олександрівна |
507,15 |
20. |
Франчук Максим Дмитрович |
507 |
21. |
Гончар Іван Сергійович |
506,1 |
22. |
Галунко Вікторія Михайлівна |
505 |
23. |
Пінчуков Максим Андрійович |
499,8 |
24. |
Іщенко Анастасія Володимирівна |
496 |
25. |
Саєнко Іван Олександрович |
496 |
26. |
Заваденко Артем Васильович |
493,5 |
27. |
Бездітний Максим Олександрович |
493 |
28. |
Тищенко Дмитро Володимирович |
492,45 |
29. |
Брицов Артур Богданович |
491 |
30. |
Марцинишина Вероніка Сергіївна |
489 |
31. |
Верьовка Дмитро Олександрович |
487 |
32. |
Нагорний Дмитро Андрійович |
487 |
33. |
Бамбура Віталій Віталійович |
485 |
34. |
Миронюк Михайло Ігорович |
483 |
35. |
Пелиховський Назарій Олексійович |
483 |
36. |
Фененко Оксана Іванівна |
481,95 |
37. |
Тишкун Олександр Васильович |
480 |
38. |
Циковська Ольга Сергіївна |
478,8 |
39. |
Бабій Валерія Ігорівна |
476 |
40. |
Денисюк Володимир Ярославович |
473 |
41. |
Оніщук Ігор Андрійович |
472 |
42. |
Плаксюк Віктор Сергійович |
468 |
43. |
Здебський Денис Олегович |
467 |
44. |
Михайленко Григорій Сергійович |
466 |
45. |
Бевза Євгеній Олександрович |
460 |
46. |
Усенко Іван Юрійович |
460 |
47. |
Шлапак Дмитро Іванович |
458,85 |
48. |
Кравець Владислав Костянтинович |
455 |
49. |
Гульватюк Володимир Володимирович |
452 |
50. |
Писарюк Валентин Юрійович |
452 |
51. |
Коршунов Андрій Вікторович |
451,5 |
52. |
Куровський Дмитро Анатолійович |
449,4 |
53. |
Мілінчук Давид Олександрович |
449 |
54. |
Добровольський Дмитро Валентинович |
446 |
55. |
Балан Артем Анатолійович |
440 |
56. |
Бурдяк Катерина Юріївна |
434,7 |
57. |
Дмитрієва Яна Андріївна |
434 |
58. |
Холодзян Денис Васильович |
434 |
59. |
Слободянюк Ілля Сергійович |
426 |
60. |
Сизонюк Костянтин Євгенович |
418 |
61. |
Іщенко Володимир Олександрович |
416 |
62. |
Яненко Святослав Валерійович |
405 |
63. |
Візнюк Кіріл Ігорович |
380 |
64. |
Сидоров Андрій Олегович |
373 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна
Рейтинговий список вступників
рекомендованих до зарахування на навчання
за рахунок коштів регіонального замовлення (безкоштовно)
за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування
№ п\п |
П.І. Б. |
Конкурсний бал |
1 |
Скоцька Діана Олексіївна |
539,7 |
2 |
Кердун Аліна Тарасівна |
497,7 |
3 |
Кривенький Вадим Сергійович |
474,6 |
4 |
Пастушенко Вікторія Володимирівна |
469 |
5 |
Гірник Ілона Костянтинівна |
465 |
6 |
Сапожнік Вікторія Леонідівна |
449,4 |
7 |
Подолянчук Вікторія Анатоліївна |
447 |
8 |
Балинський Андрій Олексійович |
429 |
9 |
Гайдамака Даниїл Максимович |
426 |
Відповідальний секретар приймальної комісії Т.І. Присяжна