Фаліштинський                            

 

 Фаліштинський  Михайло Вікторович

директор коледжу

Почесний працівник транспорту України

Відмінник освіти України

Спеціаліст  вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений знаком «за сприяння розвитку залізничного транспорту» у 2015 році, знаком  «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці» у 2014 році,  знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці» у 2010 р. Закінчив Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю Промислове та цивільне будівництво, 1984р. ІППК  Харківської державної академії залізничного транспорту, 2001р.

Обіймає посаду директора коледжу з 2005 р.,  член атестаційної комісії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

 Ліпач

Ліпач Ігор Михайлович

заступник директора з навчальної роботи

Спеціаліст  вищої категорії, старший-викладач. Нагороджений Почесною грамотою Департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, 2015р . Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут  за спеціальністю «Математика і фізика», 1997р. Працює

в коледжі з 2002 р.

 Печенюк

Печенюк Олександр Григорович

заступник директора з навчально-виробничої роботи

Спеціаліст вищої категорії. Нагороджений знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці», 2014р., Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України, 2008р.  Закінчив Українську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство», 2005р. Працює в коледжі з 1995р.

 Онуфрійчук

Онуфрійчук Світлана Володимирівна

заступник директора з виховної роботи

Спеціаліст  вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, 2016р.

Закінчила Одеський державний педагогічний інститут  ім. К.Д. Ушинського за спеціальністю Педагогіка і методика виховної роботи, 1994р. Спецфакультет практичної психології при  Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педпрацівників, за спеціальністю практичний психолог в галузі освіти, 1996р. Працює в коледжі з 2002 р.

 

 

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

 

 Фурманюк

Фурманюк Інна Юріївна

Головний бухгалтер

Закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю Економіка підприємства, 2005р. Працює в коледжі з 2017 р.