04.06.2024 у Вінницькому Транспортному Фаховому Коледжі відбувся День здоровʼя для здобувачів освіти першого курсу.
День здоров'я на 1 курсі став не лише днем ​​веселощів та розваг, а й днем ​​корисної інформації, зміцнення командного духу та отримання нових знань та вражень, які допоможуть першокурсникам зберегти здоров'я та вести активний спосіб життя.

6
 
3 

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проінформувала , що «Scholarship в Україні» стартував конкурс «Мотивація нескорених 2.0».
Організаторами Конкурсу є «Scholarship в Україні» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Мета Конкурсу - підтримати талановиту молодь та заклади освіти, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення абітурієнтів. Цей конкурс надає унікальну можливість визнати та підкреслити досягнення здобувачів освіти через їхній талант.
Для участі у Конкурсі, здобувачам освіти
необхідно було підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика, що відображає переваги освітнього закладу , в якому вони навчаються. Тема конкурсу: імпульс освіти- конкурс призентацій українських освітніх закладів.
Здобувачі освіти Вінницького транспортного фахового коледжу http://www.transkol.com.ua/ представляють свою роботу для участі у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0» .
Члени команди:
Волкодав Валентина група 3-ПФ-1/3;
Стеценко Володимир група 2-ОП-16;
Мотрунчик Діана група 3-К-74.
Керівник- Онуфрійчук Світлана.

26 квітня 2024 року здобувачі освіти ЗФПО Вінницької області запамʼятали як день, наповнений враженнями, емоціями та духом змагань.
Вітаючи гостей, директор коледжу Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ наголосив, що сьогодні юнаки і дівчата продемонструють знання майбутньої професії і навіть більше - широкі можливості її досконалого опанування на практиці.
Методист Ради директорів ЗФПО Леся МОТОРНА акцентувала на важливості того, що такі конкурси фахової майстерності - ключ до успішного майбутнього кожного учасника змагань, котрі здобувають освіту та мають найкращі умови для якісної підготовки в кожному із закладів освіти Вінниччини, бо у всіх є надсучасна матеріально-технічна база.
Конкурсанти мали змогу продемонструвати вміння в слюсарно-зварювальній справі; водінні автомобіля в обмеженому просторі; обізнаності щодо правил і безпеки дорожнього руху; надавати першу домедичну допомогу; вимірювати тиск в циліндрах двигуна та перевіряти кріплення головки циліндрів двигуна.
Сподіваємося, що кожен, хто брав участь у конкурсі, отримали заряд позитиву й доброзичливості від господарів закладу освіти - студентства й педагогів Вінницького транспортного фахового коледжу!
Словами найщирішої вдячності висловлюємо повагу представникам ВП Регіональної філії ПЗЗ «Вінницька дистанція колії АТ Укрзалізниця», Департаменту патрульної поліції Вінницької області та колективу колег і курсантам НАНГУ! Бажаємо всім подальших успіхів!
Дякуємо ЗСУ за освітні можливості
1  3 

25.04.2024 р. відбувся захист роботи у ПРОЄКТІ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ IRS ХАКАТОН "100 ІДЕЙ ДЛЯ МІСТ". Відповідно до положення конкурсу студентам будівельного відділення було запропоновано завдання розробити проєкт Реконструкції адміністративної будівлі для надання послуг внутрішньо переміщеним особам та соціально незахищеним верствам населення в Узинській МТГ.
Основним завданням проєкту було створення зручного, комфортного центру з надання послуг вищевказаним категоріям населення.
Враховуючи вихідні дані, архітектурна група виконала роботи що передбачають :
- внутрішнє опорядження приміщень;
- перепланування кабінетів з урахуванням потреб згідно сучасних норм проєктування;
- ремонт фасадів будівлі з урахуванням умов енергозбереження на основі діючих норм;
-реконструкція вхідних вузлів з урахуванням вимог щодо переміщення маломобільних груп населення(створення пандусів, поручнів);
- облаштування санвузлів додатковим обладнанням та засобами;
-організацію місць транспортних засобів;
-додаткове озеленення території
-обладнання місць відпочинку у зеленій зоні.

Розробники проєкту Олександр Суходольський, Артем Перестюк, Дарина Гиренко, Марарита Бобровська, куратор групи Вероніка Завальницька

зображення viber 2024 04 25 16 48 23 356

17-18 квітня 2024 року збірні команди дівчат та юнаків з волейболу Вінницького транспортного фахового коледжу вибороли 2 місце серед закладів фахової передвищої освіти за програмою обласної спартакіади 2023-2024 н.р.

зображення viber 2024 04 22 16 48 59 397

16.04 .2024 у Вінницькому транспортному фаховому коледжі для студентів відділення спеціальності Будівництво та цивільна інженерія проводили майстер клас спеціалісти ТОВ БК «Мазанка». Це організація еко орієнтована,чиї будинки повністю виконані з екологічно чистих будівельних матеріалів та не містять токсичних речовин. Складаються із фундаменту, дерев‘яного каркасу та утеплюючого матеріалу. Сумішшю з технічної коноплі можна утеплювати стіни, підлогу та дах.
ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА
Змішування компонентів відбувається безпосередньо на будівельному майданчику та триває не більше 3 хвилин, після цього готова суміш заповнюється навколо дерев'яного каркасу між листами змінної опалубки, заздалегідь встановленої на каркас. Зустріч була пізнавальною.Майбутнє будівельної галузі за екологічно чистими матеріалами.
3